Дружина не пустила чоловіка, що приїхав з Польщі додому: прилаштовували правоохоронці (фото, відео)

Опубліковано 7 Квітня 2020 о 09:11

Вчора, 6 квітня, у Тернополі чоловіка, який повернувся з-за кордону, рідні не пустили додому. Він приїхав із заробіток з Польщі. Згідно правил, встановлених на час карантину, хотів самоізолюватися, проте його в помешкання не пустила дружина. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Тернополянин залишився ночувати на вулиці, а наступного дня звернувся по допомогу до правоохоронців.
“Працівники поліції направили даного чоловіка в один з медичних закладів, призначених для таких громадян, які не мають де пройти самоізоляцію після повернення на територію України,” — розповів заступник начальника Тернопільського відділу поліції Іван Рибчак.
Правоохоронці нагадують, що самоізоляція повинна тривати 14 днів з моменту перетину кордону. Дотримання правил умов карантину перевіряють щодня працівники поліції.
При виявленні порушень правил самоізоляції, каже Іван Рибчак, на даних громадян складаються протоколи про адміністративне правопорушення згідно статті 44-3 КУпАП — Порушення правил карантину людей. Штраф за недотримання карантинного режиму від 17 до 34 тисяч гривень.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM