Коли на Львівщині відновлять роботу дитячі садочки

Дитячі садочки на території Львівської області відкриють після відповідного рішення Кабінету Міністрів України та, у свою чергу, засідання штабу, комісії ТЕБ і НС у Львові.

На ньому будуть прописані правила і алгоритм відновлення роботи дитячих садків, повідомляє депутат ЛМР Ігор Зінкевич, на своїй сторінці у “Facebook”.

“У нас пом’якшення карантину в Україні приходять різних напрямках і сферах, у зв’язку з тим люди починають виходити на роботу, і, відповідно, у мешканців Львова з’являються питання щодо роботи дитсадків, адже немає можливості з кимось залишити дітей, а на роботу треба виходити”, — йдеться в дописі.

Як розповів Ігор Зінкевич, він мав розмову з цього приводу із начальницею управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради — Зоряною Довганик. Вона звернула увагу на почерговість законних рішень. Також, коли почнуть розглядати відновлення діяльності дитсадків, це буде висвітлено на сайті міської ради відповідно з наказами для всіх дошкільних дитячих закладів.

Водночас, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що дитячі садки в Україні відкриють після того, як буде відновлено роботу міжміського та приміського транспорту.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!