Львівський каратист претендує на звання найкращого спортсмена 2019 року за версією IWGA

Опубліковано 10 Січня 2020 о 14:22

Львівського каратиста Станіслава Горуну номінували на звання найкращого спортсмена 2019 року. Проголосувати за єдиного номінанта від України можна до 30 січня.

Про це повідомляє відділення НОКу у Львівській області.

Серед 25-ти претендентів із різних країн Станіслав Горуна — єдиний українець. Він представляє карате в номінації «Спортсмен 2019 року» за версією Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор (IWGA). Переможця буде обрано шляхом відкритого голосування уболівальників.

Зазначається, що Всесвітня федерація карате (WKF) звернула увагу на досягнення Горуни в 2019 році і висунула спортсмена на звання найкращого за версією IWGA. Торік Станіслав ставав бронзовим призером чемпіонату Європи, завоював дві бронзи етапів Прем’єр-ліги, а також здобув золото Прем’єр-ліги в Марокко і Серії А в Чилі. Утім, найважливішим досягненням стала його перемога на ІІ Європейських іграх у Мінську.

Проголосувати за каратиста можна до 30 січня один раз на добу за посиланням. Зверніть увагу, що свій голос треба віддати ще за будь-якого іншого номінованого спортсмена (без другого голосу перший не враховують).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM