Львівський обласний кардіоцентр закрили на карантин через захворювання на Covid-19 серед лікарів і пацієнтів

Опубліковано 4 Червня 2020 о 18:48

Львівський обласний кардіоцентр закрили на карантин через поширення коронавірусу. Медзаклад не приймає хворих з 2 по 22 червня.

Зокрема, у дев’ятьох медпрацівників закладу тести підтвердили коронавірус. Багато медиків на лікарняному із підозрою на COVID-19 очікують результатів ПЛР-тестувань. Про це повідомили працівники кардіологічного центру, пише “Zaxid.net”.

«Підтверджені випадки захворювання на коронавірус були і серед пацієнтів, і серед лікарів. Пацієнтів перевели у лікарні, де лікують хворих з коронавірусом. Частина медики перебуває у лікарнях, частина лікується вдома. Наразі, маємо 9 підтверджених випадків серед працівників. Але медиків, які зараз на лікарняному, дуже багато», — каже в. о. директора кардіоцентру Марія Давимука.

Медпрацівники, які контактували з хворими, пішли на самоізоляцію як контактні. Вони звернуться до сімейний лікарів, і їм відкриють лікарняний. Медики, які ще не були у відпустці, оформили її зараз. Ті ж працівники, які вже відпустки використали, пішли у них за власний рахунок.

На результати ПЛР-досліджень доводиться чекати дуже довго. Марія Давимука розповіла, що у них був випадок, коли працівники, що контактували з хворими на коронавірусну інфекцію, чекали на результат 12 днів. Серед них була працівниця, в якої захворювання проходило безсимптомно і вона ходила на роботу.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM