Медичний вертоліт доправив до лікарні у Львові ще одну пацієнтку (фото, відео)

 

У понеділок, 19 квітня, в рамках Єдиного аеромедичного простору, вертоліт ЄС-145 “Єврокоптер” доправив 46-річну жінку з міста Турка, що на Львівщині, до Львівської міської клінічної лікарні швидкої допомоги. Про це повідомляє ДСНС.

У пацієнтки діагностували гострий інфаркт міокарду, їй знадобилася негайна допомога. Наземним транспортом оперативно дістатися з віддаленого гірського містечка до обласного центру досить проблематично, тож, було прийнято рішення залучити для транспортування вертоліт ДСНС із медичним модулем. З 1 квітня він перебуває на постійному чергуванні на Львівщині для надання екстренної допомоги населенню шістьох західних областей.

Після приземлення на злітному майданчику Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги жінку було передано лікарям для надання їй кваліфікованої медичної допомоги.

 

Нагадаємо, раніше, 9 квітня, вертоліт ЄС-145 “Єврокоптер” здійснив посадку у Львові, куди з міста Турка, Львівської області, транспортував 79-річну жінку з інсультом.

Наступного дня, 10 квітня, вертоліт ДСНС доправив постраждалого у ДТП чоловіка із політравмою з міста Броди до Львівської міської клінічної лікарні швидкої допомоги, а 12 квітня вертоліт доправив ще одну тяжкохвору пацієнтку у лікарню Львова.

Детальніше про медичний вертоліт “Єврокоптер” можна прочитати ТУТ.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!