На Львівщині чоловік повісився, через погрози колекторів: «моя петля — мої кредити», написав він у передсмертній записці (відео)

Опубліковано 16 Серпня 2019 о 09:41

У вівторок зранку, 13 серпня, у селі Мшана, Городоцького району, повісився 29-річний Дмитро. Чоловік працював кочегаром у школі, де і знайшли його у зашморгу колеги. Чоловік залишив передсмертну записку: «Моя петля — мої кредити». Про це написав, на своїй сторінці у “Facebook”, волонтер громадської організації «Стоп-Азарт» Роман Ривок.

Дмитра вбила залежність від азартних ігор — він покінчив з життям у день свого народження. У записці він сказав, що його кредити — це його петля.

“Я знаю, що таких як Діма в Україні — тисячі, людей, які попались у капкан і не можуть вибратись. Але я знаю, що вихід є! Дорогий друже, якщо ти зіштовхнувся з цією залежністю і потребуєш допомоги, звертайся по допомогу”, — написав Роман.

Волонтер розповідає, що про трагедію дізнався, випадково опинившись у цьому селі. Рідні кажуть, що поліцейські знайшли у його мобільному багато телефонних повідомлень від «Манівео» та «Швидко гроші».

Брат розповів, що Дмитро набрав багато кредитів, які видають у нас кредитні спілки усім поспіль, навіть не вимагаючи жодних документів. Потім йому почали погрожувати, постійно телефонували і він виходив з хати, щоб поговорити.

Волонтер «Стоп-Азарт» закликає усіх підписати електронну петицію на сайті Президента України про заборону грального бізнесу, під виглядом національної лотереї.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM