На Львівщині два роки неповнолітню дівчину використовують для сексуальних послуг

Вчора, 3 червня, у Новому Роздолі Ірина Телька виявила ввечері самотню неповнолітню дівчинку на узбіччі дороги. Про це вона написала у соцмережі “Facebook”.

Подаємо допис Ірини Тельки, який описує вчорашню її зустріч з дівчинкою:

«Близько 10 вечора, я вже була на під’їзді до Нового Роздолу коли на дорозі, що розмежовує роздільській ліс, побачила на узбіччі дівчину, яка сиділа біля зламаного велосипеда сама. О 22:00 год.!!!

Зупиняюсь, з’ясовую, що сталось. Виявляється ця неповнолітня кобіта з Журавна (а це майже 60 км від Н. Роздолу) їде на здибанку ровером до хлопця у Н. Розділ з яким познайомилась в Інтернеті. Їй 17 років. Мати позбавлена батьківських прав, вітчим так само.

Дівчина живе з бабцею, яка їй не рідна і якій, зі слів дівчини, на неї глибоко начхати. Не знаю, як до неї відноситься ця бабця, але вона каже, що це пекло. Тому знайомиться з хлопцями в Інтернеті, щоб вийти швидше заміж. Питаю, хто тобі таке порадив? Мовчить. Питаю, чи розуміє вона, що це небезпечно і це загрожує їй.

Розповідає, що пережила страшні речі й гірше вже не буде. Питаю, що пережила. Каже, бувало, що приїду до хлопця, а він не один, їх багато. І всі вони нею користуються у сексуальному плані. І так з 15 років бувало часто! Питаю, ти комусь про це говорила. Каже, нема кому. У розмові видно, що дівчина не зовсім «повносправна». Питаю, що у тебе з руками, бо вони виглядали з порізами. Каже, я ріжу вени, коли не можу терпіти.

Питаю той до кого ти їдеш — ти його знаєш. Відповідає, що трохи знає, але їде не так до нього, як до його друга. А друга знаєш — ні, не знаю. Навіщо ти їдеш до нього посеред ночі — бо мені обіцяли знайомство і може я вийду тоді заміж. Кажу, ти розумієш, що той друг, який тебе ніколи не бачив, буде хотіти від тебе лише одного. Так розуміє, але діватись їй нікуди.

Читайте також:   33-річний львів'янин створив букмекерську контору, де приймалися ставки від гравців (відео)

Звісно, за жанрами таких драм, у цієї неповнолітньої кобіти, розряджений телефон. Тож я дзвоню до її «друга» на ймення Діма, щоб з’ясувати, що курва мать відбувається. На другому кінці телефону впереміжку з відбірними матами новороздільське бидло у гучній компанії своїх дружків, пояснює мені що він чекатиме горе-Марічку на в’їзді у Малехові.

Підводжу цю горе-дівчину і бачу, що стоїть конкретне бидло у неадекватному стані. Кажу йому ти знаєш що вона неповнолітня і те, до чого її змушують називається проституцією, а воно мені про свої конституційні права. Дівчину з машини не випустила, вирішила відвести її до лікарні. По дорозі у цієї бідосі стається істерія. Вона кричить, що знову в лікарню не буде лягати. Кажу, тобі потрібна допомога, ти її отримаєш, а вранці, вдень підеш у своїх справах. Вона на ходу машини відкриває двері й намагається вискочити, ледве її втримала. Висадила її і поїхала у поліцію.»

Жінка звернулася до Новороздільського відділку поліції та з правоохоронцями поїхала шукати неповнолітню Марію N.  Її персональні дані передані поліції.

З правоохоронцями дівчину було знайдено. Бабуся з якою проживає дівчина, байдуже сприйняла повідомлення про дівчину та повідомила, що дівчина вже лікувалася у психіатричній лікарні.

Дівчина поїхала з правоохоронцями у відділок.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!