На Львівщині розслідуватимуть будівництво дороги у Страдчі

Опубліковано 23 Травня 2020 о 09:00

Городоцька прокуратура розслідуватиме ймовірний факт зловживання службовим становищем посадовцями Страдчівського навчально-виробничого лісокомбінату державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України». Про це інформує Прокуратура Львівської області.

Посадовці уклали з підприємством договір на довгострокове використання лісової дороги на безоплатній основі, із порушеннями ст. 18 Лісового кодексу України.

Дорога розташована на території Великопільської та Порічанської сільських рад, неподалік Страдецької гори, що у с. Страдч, Яворівського району Львівщини, використовувалась для цілей, пов’язаних із здійсненням господарської діяльності товариства, що суперечить законодавству та завдає шкоди інтересам держави.

19 травня Городоцькою місцевою прокуратурою внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України та розпочато досудове розслідування, проведення якого доручено слідчому підрозділу Яворівського відділу поліції.

Нагадаємо, у лісі неподалік села Страдч, Яворівського району, Львівської області, приватна фірма самовільно розширила лісову дорогу та спиляла частину дерев.  Дорогу проклали від піщаного кар’єру та не завершили, вона закінчується у лісі.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM