На вулиці Замарстинівській вже кладуть бруківку і облаштовують трамвайну колію (фото)

Станом на сьогодні, тривають роботи із заміни каналізаційного колектора, прокладання плит трамвайних колій і монтаж трамвайних рейок, облаштування хідників. Про це пише прес-служба ЛМР.

“Капітальний ремонт вул. Замарстинівська триває. З понеділка буде взято в роботу останню ділянку вулиці, від вул. Липинського до вул. Торф’яна. Станом на зараз, підрядник проводить роботи із заміни каналізаційного колектора, прокладання плит трамвайних колій і монтаж трамвайних рейок, облаштування хідників та ін. Роботи відбуваються відповідно до графіку. До кінця року ремонт вулиці плануємо завершити”, — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, 16 лютого 2018 року ЛКП «Львівавтодор» отримало дозвіл від Державної архітектурно-будівельної інспекції на проведення будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)». Виконує роботи ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Ціна договору реконструкції вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)”, який ЛКП «Львівавтодор» уклав з переможцем тендеру ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», — 84 476 020,00 грн.

Ремонтні роботи розпочалися з 5 березня 2018 р.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM