Наступного тижня у Львові перекриють перехрестя Б. Хмельницького — Опришківська

Опубліковано 3 Липня 2020 о 19:07

Капітальний ремонт вул. Б. Хмельницького продовжується. Роботи відбуваються на ділянці від вул. Промислова (Опришківська) до вул. Механічної. Паралельно проводяться роботи по облаштуванню вуличного водопроводу, влаштовуються резерві футляри під підземні кабельні лінії і мережі зв’язку, а також готують ділянку від вул. Промислової під облаштування дорожнього одягу. Відповідно з 7 липня буде перекрито для руху транспорту перехрестя вул. Б. Хмельницького — Опришківська. Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Загалом вул. Б. Хмельницького ремонтуватимуть на ділянці від вул. Промислова до вул. Липинського. Зараз підрядник — ТзОВ «Онур», облаштовує головний каналізаційний колектор та переключає всі будинкові випуски.

«З вівторка, 7 липня, буде перекрито для руху приватного транспорту перехрестя вул. Б. Хмельницького — Опришківська, у зв’язку з тим, що підрядник буде облаштовувати асфальтне покриття на цій ділянці.

Будемо намагатися це зробити швидко і якісно, щоб протягом тижня провести роботи і відновити рух транспорту”, — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM