Підприємців закликають здавати відпрацьовані лампи на переробку: куди привозити

Сьогодні, 20 грудня, на виконавчому комітеті затвердили вартість збору та переробки відпрацьованих ртутовмісних відходів, ламп та батарейок для підприємств. У міській раді закликають підприємців приносити матеріали на переробку лише у перевірені підприємства та остерігатись шахраїв.

Приносити відпрацьовані матеріали можна безпосередньо на ТЦ «Північна» (ТЕЦ-2), що знаходиться на вул. Пластовій, 125.

Згідно прийнятих змін:

1. Вартість збору і переробки відпрацьованих ламп від юридичних осіб (за 1 шт.) — 5,40 грн, у тому числі ПДВ — 0,90 грн.

2. Вартість збору і переробки відпрацьованих ртутних термометрів від юридичних осіб (за 1 шт.) — 15,00 грн, у тому числі ПДВ — 2,50 грн.

3. Вартість збору, зберігання та передачі на утилізацію відпрацьованих батарейок від юридичних осіб (за 1 кг) — 62,10 грн, у тому числі ПДВ — 10,35 грн.

Також збір відпрацьованих ртутовмісних відходів та батарейок від населення та на безоплатній основі проводять у мобільному пункті збору Екобус. Переглянути графік стоянок мобільних пунктів збору відпрацьованих люмінесцентних ламп та батарейок на грудень 2019 року можна ТУТ.

Нагадаємо, ще 2016 року Міністерство екології та природних ресурсів України видало ДП «Боднарівка» ЛКП «Зелений Львів» ліцензію на право здійснення господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами.

Із питань укладання угод необхідно звертатись безпосередньо до ДП «Боднарівка» за адресою: м. Львів, вул. Окружна, 56 (тел. 238-40-46).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!