У “Каретному дворі” розповіли, як почувається сестра приспаної кобили Фауни, що також постраждала (фото)

Сьогодні, 8 листопада, власники “Каретного двору” повідомили про стан ще одної постраждалої тварини, внаслідок інциденту, що стався 2 листопада, коли сполохані коні протаранили лавку.

“Знайомтеся: це Ера — сестра кобили Фауни, в упряжці з якою вона працювала трагічного 2 листопада у центрі Львова. У результаті цього Ера отримала численні забої та найгірше — величезний шок. Перші дні після пережитого вона відмовлялася їсти. Але невпинна турбота власниці, ветеринарного лікаря Олега Лободенко, який веде цю кобилу від народження, та дівчат-волонтерів вже позавчора дала добрі плоди — Ера почала їсти. І це величезна втіха для всіх, хто вболівав за цю красуню! Найгірше залишилося позаду, а попереду — складний шлях реабілітації”, — розповідають у каретному дворі.

Власники кінного двору, кажуть, що всього цього могло б і не бути, якби не людська байдужість.

“Адже ніхто, окрім кучера, не звернув уваги на те, що троє незнайомих осіб в самісінькому центрі міста на очах у перехожих порушують закон”, — коментують вони.

Нагадаємо, 2 листопада, близько 18:30 год., у Львові коні протаранили лавку. Тоді постраждав кінь, який отримав поранення не сумісні з життям і був приспаний ветеринарами, а також 15-річна дівчина, Олеся Шиян, яка зараз знаходиться у лікарні і перенесла вже 7-му операцію.

Коні з каретою після феєрверку вже на пішохідній зоні збили дівчинку і старшого чоловіка. Один кінь не вижив.

Поліція продовжує розшук свідків, які зафільмували сам феєрверк, для встановлення осіб, які цей феєрверк запускали, а також просимо сповістити якщо хтось має інформацію щодо осіб, які запускали феєрверк.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!