У Луцьку досі не можуть знайти 12-річного хлопчика, який провалився під кригу (ВІДЕО)

У Луцьку підліток провалився під кригу у річці Стир і зник. До пошуків тіла дитини попросили долучитись водолазів-волонтерів, і ось уже 5-ту добу не можуть виявити загиблого.

Про це у розповідається в сюжеті “12 каналу”. 

Вже п’ятий день поспіль рятувальники обстежують русло водойми, проте поки що знайти дитину не вдалося.
 
Через захаращене дно річки повністю обстежити його не вдається. 

Нагадаємо, що 27 січня провалився під кригу хлопчик на річці Стир в районі вулиці Глушець у місті Луцьку. Про це інформувала Варта 1.

Як повідомили товариші хлопця, під час прогулянки вони вирішили перевірити кригу на міцність, вийшли на лід, але раптом він провалився під кригу і зник.
За викликом прибули працівники частини спеціальної пожежної техніки, аварійно-рятувальної частини спеціального призначення та водолазно-рятувальна група міста Луцька, які одразу приступили до пошукових робіт, що тривали до темної пори. Однак знайти підлітка в той день не вдалось, пошукові роботи розпочались вранці 28 січня. До їх проведення залучено 6 водолазів та фельдшер.
 
Управління ДСНС області застерігає громадян від виходу на тонку кригу і закликає батьків та дорослих унеможливити ігри дітей на вкритих тонким шаром льоду водоймах для запобігання трагічним випадкам!

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!