У Палаці залізничників у Львові відкриють центр вакцинації

У Львові з 6 вересня запрацює новий центр вакцинації — у Палаці залізничників, що знаходиться за адресою вул. Федьковича, 54/56.

Як повідомив Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області, центр вакцинації буде працювати щоденно. Вакцинацію проводитимуть дві вакцинальні бригади, а далі робота центру буде узгоджуватись згідно потреби.

«Ми плануємо скоригувати години роботи так, аби мешканцям було комфортно прийти на вакцинацію, тобто, щоб центр працював з 15:00 до 19:00 години. Пріоритетною категорією будуть працівники Львівської залізниці, але вакцинуватися зможуть усі охочі. Для вакцинації використовуватимуть вакцини «AstraZeneca» та «Pfizer», а в подальшому і «CoronaVac». Ми сподіваємось, що цей центр працюватиме на повну потужність і дасть позитивні результати», — зазначив Олег Когут.

Нагадаємо, що на Львівщині функціонує 18 центрів вакцинації населення. Станом на 31 серпня 2021 року в області провакцинували 565 391 особу, з них 122 149 — у центрах вакцинації населення.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!