У Східниці чоловік перебуває у критичному стані, після зустрічі з гадюкою

Опубліковано 12 Червня 2019 о 11:48

У селищі Східниця, що на Львівщині, 46-річного чоловіка у ногу вкусила змія. Потерпілого госпіталізували у реанімацію Бориславської міської лікарні. Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Подія сталася 11 червня, близько 20:10 год., у селищі Східниця, Бориславської міської ради.

“Мешканця м. Умань, Черкаської області, 1973 року народження, у мізинець правої нижньої кінцівки вкусила змія. Потерпілого госпіталізовано у реанімаційне відділення Бориславської ЦМЛ”, — йдеться у повідомленні.

Обставини події з’ясовуються.

Нагадуємо, що найпоширеніша отруйна змія нашої області — гадюка звичайна. Забарвлення її є надзвичайно мінливим — від світло-сірого до мідно-червоного та чорного з темним ромбічним малюнком на спині. Зазвичай місцями проживання гадюки є узлісся, лісові галявини, лісосмуги, порослі чагарником яри і балки, степові схили з чагарниками.
З гадюкою можна зустрітися під час відпочинку на природі, походу в ліс, на сінокосі та навіть під час роботи на присадибній ділянці. У сонячний день вона полюбляє вигріватися на стежці, на пеньках.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: Гадюка ні за яких обставин не нападає першою. Не знищуйте змій — всі вони перебувають під охороною закону!

Профілактика укусів гадюки включає найпростіші запобіжні заходи:
— у “зміїній” місцевості носіть щільне високе взуття;

— не намагайтеся упіймати гадюку або невідому вам змію;
— при ночівлі в степу уникайте розташування біля колоній мишей-полівок, інших гризунів, хащ чагарнику, тобто улюблених місць полювання гадюки;
— переміщуючись степом у темряві, користуйтеся ліхтарем (у спеку степова гадюка буває видима у вечірніх сутінках і перед світанком);
— вирушаючи на сімейний пікнік або риболовлю, не полінуйтесь провести бесіду з дітьми.

 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM