У столиці до напівсмерті побили ветерана АТО з дружиною: просять допомоги

У ніч на неділю, було скоєно жорстокий напад на ветерана АТО, бійця 90-го батальйону Ігоря Панова з позивним “Хан” та його дружину, обоє перебувають у комі. Ветерана з дружиною у критичному стані знайшли в під’їзді будинку в столиці. Про це інформує волонтер Тетяна Руденька, у “Facebook”.

“Сьогодні вночі, у під’їзді власного будинку, на сходах між поверхами був знайдений Панов Ігор позивний “Хан” з дружиною… боєць легендарного 90-го батальйону. Знайдені без свідомості з проломленими головами…

Їх доправили в 17 лікарню. Терміново були проведені операції обом. При трепанації черепа у Хана почалася сильна кровотеча, була велика крововтрата. Робили 16 переливань, Оксані трохи менше. Обоє знаходяться в комі й на апаратах штучної вентиляції”, — йдеться у повідомленні.

За словами волонтера, подружжя знайшли сусіди. Ані сварок, ані криків при цьому ніхто з сусідів не чув.

У коментарі жінка зазначила, що били чимось дуже важким, навмисне, щоб без шансів на життя.

Зараз стан постраждалих критичний. Проводиться збір коштів та крові.

“Потрібні донори з будь-якою групою! По Хану десь 35 донорів. По Оксані — 15 донорів. Здавати лише в Київському центрі крові за адресою — вул. Берлінського, 12 або вул. Пимоненко, 8. Тел. для довідки — 044-440-60-11. З понеділка по п’ятницю з 8:00–14:00 год.”, — повідомила волонтер.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!