У Верховній Раді проходить інавгурація новообраного президента Володимира Зеленського (НАЖИВО)

Опубліковано 20 Травня 2019 о 10:00

Сьогодні, 20 травня, о 10:00 год., у Верховній Раді відбудеться інавгурація новообраного президента України Володимира Зеленського. Відповідне рішення ухвалила Верховна Рада.

Парламент призначив церемонію на 10:00 год., 20 травня. Рішення підтримали 315 народних депутатів. 

За результатами голосування виборців у другому турі він переміг Петра Порошенка. За його кандидатуру віддали понад 73 % голосів. Таким чином, Володимир Зеленський стане шостим главою держави, після проголошення незалежності України 1991 року. 

Фото: Aleksandr Gusev/”Pacific Press”

Програма сьогоднішньої церемонії передбачає:

Впродовж години, від 10:00 до 11:00 год., Зеленський братиме участь в урочистому засіданні Верховної Ради України з нагоди складання присяги українському народові.

Об 11:05 год. обраний президент долучиться до церемонії представлення командувачів видами Збройних Сил України та до церемонії підняття державного прапора у Маріїнському палаці. 

Об 11:20 год. разом із першою леді України, Оленою Зеленською президент привітає голів іноземних делегацій у Маріїнському палаці.

Від 12:00 до 13:30 год. триватиме зустріч делегацій з нагоди вступу на пост президента. Після цього, орієнтовно впродовж 2,5 години, Зеленський проведе двосторонні зустрічі з главами іноземних делегацій вже в Адміністрації президента.

З 14.30 до 17.00 год. заплановані двосторонні зустрічі Володимира Зеленського з главами іноземних делегацій в Адміністрації президента.

Трансляція: “Інформатор”

Трансляція: Телеканал “Прямий”

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM