Українці можуть без самоізоляції літати у Польщу

Опубліковано 1 Липня 2020 о 13:00

Вчора, 30 червня, опубліковано розпорядження польського уряду, яким з 1 липня надано дозвіл авіакомпаніям на виконання міжнародних рейсів з/до Польщі. Про це пише  “Yavp.pl“.

Авіасполучення дозволене з країнами ЄС (за винятком Португалії й Швеції), країнами, що входять до Європейської асоціації вільної торгівлі (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія), плюс Великобританія. Крім того, літати також дозволено до/з Чорногорії, Грузії, Японії, Канади, Албанії, Південної Кореї та України.

Прикордонна служба опублікувала інформацію про те, що пасажири літаків, які прибуватимуть до Польщі з цих 7 країн, будуть звільнені від обов’язку відбування карантину.

Цю інформацію підтвердив керівник групи з питань прикордонних дій прикордонного пункту Варшава-Окенче Кшиштоф Біньковський.

“Zgodnie z treścią Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od dnia 1 lipca 2020 r. pasażerowie przylatujący z lotnisk znajdujących się na terytorium Ukrainy nie podlegają obowiązkowi odbycia kwarantanny po przekroczeniu granicy RP”, — йдеться у відповіді.

“Відповідно до Постанови Ради Міністрів щодо встановлення певних обмежень та заборон у зв’язку з наявністю епідемії, з 1 липня 2020 року пасажири, які прибуватимуть з аеропортів, розташованих на території України, не підлягають карантину після перетину кордону Республіки Польща”.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM