У стані алкогольного сп’яніння: 17-літня дівчина випала з балкону будинку на Тернопільщині

Повідомлення про подію надійшло до співробітників Підгаєцького відділення поліції від медиків, вранці, 26 січня. За даними відділу комунікації поліції Тернопільської області, до районної лікарні з травмою голови та в стані алкогольного сп’яніння доправили неповнолітню дівчину.

Правоохоронці встановили, потерпіла — 17-річна мешканка Бережанського району. Травму неповнолітня отримала внаслідок падіння з балкону другого поверху житлового будинку, де в компанії трьох старших хлопців розпивала міцні напої.
Наразі, стан дівчини важкий — вона перебуває в реанімаційному відділенні Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.
Вирішується питання про притягнення хлопців, які разом з неповнолітньою розпивали спиртне, до адміністративної відповідальності за ст. 180 КУпАП — доведення неповнолітнього до стану сп’яніння батьками неповнолітнього, особами, які їх замінюють, або іншими особами.
Дані про подію правоохоронці внесли в Журнал єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!