В Україну відновлено пропуск іноземців

Починаючи від сьогоднішнього дня, пропуск іноземців в Україну відновлено. Про це повідомили у пресслужбі Держприкордонслужби.

“Згідно з вимогами Постанови Кабінету Міністрів України № 477 від 12 червня 2020 року Держприкордонслужба України відновила пропуск іноземців на в’їзд в Україну”, — йдеться у повідомленні відомства.

Також у Держприкордонслужбі наголосили,  що згідно з вимогами Постанови КМУ від 12 червня 2020 року № 480 забороняється перетин державного кордону іноземцями без поліса страхування витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19, обсервацією.

Читайте також:   На Львівщині з пожежі в будинку врятували чоловіка (фото)

Наразі, прикордонне відомство України очікує на надходження від Міністерства охорони здоров’я «Переліку держав із значним поширенням COVID-19».

“До надходження такого переліку на територію України будуть пропускати іноземців, які дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома». Для прийняття рішення щодо обсервації іноземців, які не дали згоди на самоізоляцію, прикордонники будуть інформувати компетентні органи”, — додали у службі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!