Війна на Донбасі: «Королівська бригада» знищила ворожу станцію «Кредо-М1»

Опубліковано 25 Червня 2020 о 17:34

Бійці 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила, яку ще називають «Королівською піхотою», точковим ударом знищили нову переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 «Кредо-М1» російського виробництва, що неодноразово використовувалася проти українських військових на Донбасі.

Відповідне відео пресслужба бригади поширила в четвер, 25 червня.

Як повідомили королівські піхотинці, противник тривалий час використовував новітню переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 «Кредо-М1» російського виробництва.

«Станція дозволяла ворогу не тільки автоматично виявляти і визначати координати наших технічних засобів та підрозділів, а й вести точне корегування артилерійського вогню по них. Саме за допомогою цієї станції російські найманці здійснювали прицільні обстріли наших позицій», — йдеться в повідомленні.

Водночас, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ неодноразово фіксувала цю  переносну станцію наземної розвідки на тимчасово окупованих російськими найманцями територіях та в своїх звітах засуджувала факти постачання Росією сучасної зброї на Донбас.

Переносна станція наземної розвідки ПСНР-8 «Кредо-М1» Фото з відкритих джерел

«Завдяки мужності особового складу та їх вмілим і злагодженим діям, воїнам вдалось виявити місце розташування корегувальників та нанести точкове вогневе ураження по позиції ворога пострілом з ПТКР та знищити її», — кажуть королівські піхотинці.

Результат виконання бойового завдання військовослужбовці зафіксували на відео:

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM