Власник МАФу вкрав болгарку, викинув ключі від генератора, щоб не демонтували (фото)

Опубліковано 16 Червня 2020 о 16:29

У вівторок, 16 червня, на роздоріжжі Пасічної та Медової Печери триває демонтаж незаконного кіоску. Захищаючи споруду власник викрав у комунальників болгарку та викинув ключі генератора. Про це повідомляє “Львів. Містобудування”, у “Facebook”.

“Людина, яка називає себе власником кіоску, опирається всіма силами. І йдеться передовсім, на жаль, не аргументами і юридично правомірними документами, а силою: украв болгарку комунальників, викинув ключі від генератора. Поліція за цим дійством наразі тільки спостерігає”, — йдеться у повідомленні.

Історія цієї тимчасової споруди така. 15 травня Львівський виконком приймає рішення про демонтаж кіоску. Адже стояв він давно — без документів і дозволів. А отже, не сплачував податків, відтак і не потрапив у комплексну схему розміщення ТС Львова.

“Людина, яка роками провадила свій бізнес незаконно, обрала, напевно, логічний для неї шлях — за кілька днів (27 травня) оформляє так зване право власності за сумнівною схемою. А саме: знаходить реєстратора Жирівської сільради Пустомитівського району (його репутація бажає кращого, адже лише ЛМР відзначала не одну сумнівну операцію цього реєстратора і зверталася із цими фактами до правоохоронців), який і оформляє цю тимчасову споруду шляхом поділу нібито об’єкта нерухомості площею 181 кв. м. Причому за адресою вул. Пасічна, 59”, — розказали у передисторії інциденту.

Кіоск, про який йде мова, стоїть як окрема споруда площею 27 кв. м і навколо немає об’єкта, який можна ділити.

До того ж за адресою, на яку зареєстрували МАФ, жодних кіосків немає.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM