Завтра двоє людей на візку, в тому числі ветеран АТО, підкорять вершину

Опубліковано 3 Липня 2020 о 11:31

У суботу, 4 липня, проєкт «On3Wheels — Фонд здійснення мрій», що допомагає людям з інвалідністю мандрувати горами, розпочинає 4-ий сезон походів. Найвищу точку Львівської області гору Пікуй зможуть підкорити одразу двоє героїв: ветеран АТО Олексій Скиба та натхненник проєкту “On3Wheels” Іван Маслюк.

Це буде перше сходження у гори на українському відповіднику «жульєтки» — візка, завдяки якому люди з інвалідністю долають гірські вершини.

«Ми організовуємо інклюзивні походи в гори за допомоги спеціального візка — „жульєтки“. Цього року буде дебютне сходження на українському відповіднику такого візка. Українську „жульєтку“ виготовили у Львові з легкосплавних металів, тому вона значно зручніша та легша. Її тестуватиме Іван Маслюк, з якого і почався цей проект», — зазначає координатор проєкту “On3Wheels” Сашко Луцик.

У програмі «Тендем похід на Пікуй» організатори обіцяють мандрівку мальовничими українськими Карпатами, живу пісню у колі волонтерів, смачний куліш від ветеранів АТО на вершині гори.

Приєднатися можна через офіційному сайті фонду чи сторінку “Facebook”.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM