“Укрзалізниця” дозволила електронні студентські з мобільного додатку «Дія»

 

Від 7 липня ” Укрзалізниця” розпочала прийом цифрових студентських квитків із мобільного додатку «Дія» для посадки на потяг, а також купівлі квитків.  Як і паперовий документ, цифровий аналог даватиме право на пільговий проїзд. Про це повідомили у пресслужбі “УЗ”.

“Цифровий студентський має такі ж переваги, як і пластиковий оригінал: ідентифікує особу, підтверджує статус студента та надає знижки. Пільговий проїзд надається студентам ВНЗ I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів”, — повідомилиу компанії.

Відтак, подорожувати зі знижками з Е-студентським можна у:
— загальних і плацкартних вагонах;
— вагонах 2-3 класу всіх категорій міжміського сполучення;
— усіх вагонах регіональних поїздів;
— поїздах приміського сполучення.

Однак при проїзді у вагонах вищої категорії типу СВ, купе та у вагонах 1-го класу, крім поїздів категорії «Регіональний поїзд», для студентів встановлена повна вартість квитка.

Загалом Укрзалізниця приймає вже чотири цифрові документи з Дії: ID-картку, закордонний біометричний паспорт, водійське посвідчення та студентський квиток.

Застосунок Дія доступний за посиланням.

Нагадаємо, що відповідно до п. 1 Постанови КМУ від 18 грудня 2019 р. № 1051, електронні студентські квитки можна пред’являти замість студентських (учнівських) квитків закладу вищої та/або професійної (професійно-технічної) освіти, для підтвердження статусу студента (учня) такого закладу та реалізації його права на пільги, передбачені законодавством України.

Посадка в поїзд осіб за пільговими проїзними документами здійснюється за наявності:
— проїзного документа;
— документа, що посвідчує особу;
— документа, що підтверджує право на пільговий проїзд (студентський квиток у цьому випадку).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!