Влада міста тимчасово обмежила в’їзд вантажівок у Львів через погані погодні умови

Влада Львова ухвалила рішення, згідно з яким відсьогодні, 10 лютого, на час негоди не будуть пропускати великогабаритний транспорт у місто, за винятком того, що забезпечує його життєдіяльність. Таке рішення ухвалив міський штаб з оперативного реагування щодо негоди, передає пресслужба ЛМР.

“У мене є пропозиція обмежити в’їзд фур, які заїжджають у місто транзитом. Адже якщо буде падати сніг, то, звичайно, це зумовлюватиме певну закоркованість. Ще одна річ — закликаємо, щоб мешканці, за можливості, не брали автомобілі, а їздили громадським транспортом у період снігопадів, тому що очікується максимальна кількість опадів — 90−100 %”, — зазначила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Тож у час негоди до Львова зможе заїжджати лише великогабаритний транспорт, що постачає продукцію для потреб міста.

«Ми фактично фіксуємо рішення, що в’їзд в місто для фур є закритий. Дозволений, тільки, якщо вони заїжджають для потреб міста, везуть якусь продукцію і необхідні для життєдіяльності речі. Це контролюватиме поліція», — додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Наразі, заборона на в’їзд вантажного транспорту у місто буде діяти до кінця цього тижня. Якщо ж негода триватиме, то й дію обмежень продовжать.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!