Пізно звернулася по допомогу: стан хворої коронавірусом жінки в Радомишлі погіршився

У Житомирській області погіршився стан хворої на коронавірусну інфекцію жінки з Радомишля. Її підключили до апарату штучної вентиляції легенів.

Про це йшлося сьогодні, 13 березня, на брифінгу у Житомирській облдержадміністрації, передає “УНІАН”.

«Вже сьогодні вранці жінку підключили до апарату штучної вентиляції легенів, вона — у важкому стані», — прозвучало на брифінгу.

Чиновники ОДА зазначили, що жінка запізно звернулася до лікарів по допомогу.

До Житомира її перевозити не планують, а лікуватимуть у Радомишлі. Зараз там ситуація спокійна, проводяться протиепідемічні заходи.

Раніше повідомлялося, що у мешканки міста Радомишль, Житомирської області, 12 березня, увечері, було виявлено коронавірусну інфекцію. Ця жінка, 1949 року народження, 1 березня повернулася з Польщі, і не одразу звернулася до лікарів.

Читайте також:   "Укрзалізниця" вивезе із "червоних" зон понад 3000 осіб

Також, 12 березня, у МОЗ заявили, що в Україні зафіксовано два нових випадки коронавірусної інфекції — у жінки пенсійного віку з Житомирської області та у чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії, впродовж останніх 14 днів.

За даними ЗМІ, 71-річна пенсіонерка гостювала в родичів у Львові. Виявлено щонайменше 22 людини, з якими вона контактувала. Люди добровільно погодились на самоізоляцію, двоє з них — мешканці Києва, тому їх ізолювали в столиці. Водночас симптоми хвороби з’явилися в жінки ще 3 березня. Також 8 березня вона відвідувала церкву.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!