Суд на Львівщині звільнив від покарання водія, який у нетверезому стані вчинив ДТП з двома потерпілими

e31c8e7ce3ae6e3cdde901356285aaf6
e31c8e7ce3ae6e3cdde901356285aaf6

У вівторок, 30 січня, Пустомитівський районний суд Львівщини звільнив від покарання водія автівки «Opel Insignia», який, перебуваючи у нетверезому стані, вчинив ДТП, на трасі «Львів–Самбір».

Відповідний вирок суду опублікований у Єдиному держреєстрі судових рішень, інформує сайт «Варта1».

Мова йде про ДТП, яка сталася 6-го червня 2018 року, на трасі «Львів–Самбір», в селі Оброшино. З’ясовано, що водій автівки «Opel Insignia», перебуваючи у нетверезому стані, грубо порушив ПДР, проявив неуважність до дорожньої обстановки та її змін, не вибравши при цьому безпечної швидкості руху, без причин технічного характеру виїхав на призначений для зустрічного руху бік дороги, створивши небезпеку для руху транспортному засобу марки «Renault Kangoo». У результаті автопригоди травми різного ступеня важкості отримали водій та його дружина.

Під час судового засідання винуватець ДТП свою винуватість у вчиненому визнав повністю. Він пояснив, що 6 червня минулого року, близько 22 год. 30 хв., у темну пору доби, він, у стані алкогольного сп’яніння, керував транспортним засобом марки «Opel Insignia», номерний знак НОМЕР_1 із ввімкнутим світлом фар, та рухався ним у напрямку м. Самбір зі швидкістю приблизно 90–100 км/год. Наблизившись до с. Оброшино, Пустомитівського району, Львівської області, він розпочав зменшувати швидкість, однак керований ним автомобіль почало розхитувати і заносити на зустрічну смугу руху. Маючи намір вирівняти автомобіль він виїхав на зустрічну смугу руху, де відбулось зіткнення з транспортним засобом марки «Renault Kangoo».

Водночас, постраждалі у суді зазначили, що винуватець компенсував їм моральну шкоду та просили суддю суворо не карати обвинуваченого. 

Зважаючи на це, суддя Пустомитівського райсуду визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, та призначив йому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін 3 роки.

Втім, згідно ст. 75 КК України засудженого ОСОБА_3 звільнили від відбування обраного покарання з випробуванням, надавши іспитовий термін (три) роки, якщо він впродовж визначеного судом іспитового терміну не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки, передбачені ст. 76 КК України, а саме періодично з’являтиметься для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

varta1.com.ua: Новини