Як дістатися до Шевченківського гаю на Великдень

Опубліковано 15 Квітня 2017 о 13:27

У зв’язку з перекритою на ремонт вулицею Личаківською подаємо різні способи, як дістатися до мегапопулярного на Великдень Музею народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького.

Громадським транспортом

Трамваї на даний час  не курсують та й вулиця перекрита, тому всі маршрутки їдуть по Некрасова. Тож, можна доїхати до зупинки Мечникова такими маршрутами: 5А, 18, 24, 29, 36, 39, 47А, 50, 102, 105, 110, 138, 147, 217А та нічним автобусом 5Н. Зверніть увагу, що дані GPS не відображаються, чим можуть зловживати перевізники  на свята, тому завчасно розраховуйте час.

Від вулиці Некрасова потрібно пройти близько 1,7 км (20-30 хвилин) по вулиці Некрасова, Личаківській, Круп’ярській, Стрілецькій та Чернечій Горі.

Пішки з центральної частини міста

З центру міста, якщо ви доїхали транспортом у центральну частину можна дійти пішки за 30-40 хвилин: з вул. Підвальної піднятися по Лисенка, далі перейти по вул. Пісковій, Крип’якевича, Ніжинській та вийти на вул. Чернечої гори, яка заведе у Шевченківський гай.

Також, можна йти вул. Личаківською до вул. Круп’ярської, де розташований позначник Шевченківський гай та вулицями Стрілецькою та Чернечої Горі зайти у сам музей.

Початок вулиці Круп’ярської з вулиці Личаківської

Власним авто

З цетральної частини міста можна доїхати, так само як і дійти пішки: від вул. Підвальної до Чернечої гори. 

З Сихова потрібно їхати вулицею Личаківською до вул. Мучної, далі продовжити рух по вул. Ніжинській та Чернечій Горі.

 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM